Szkolenia o imporcie z Chin

Jak bezpiecznie importować z Chin?

Jak bezpiecznie importować z Chin?

Szkolenie jest przeznaczone dla firm lub osób rozpoczynających import z Chin, a także pragnących rozwiązać konkretne problemy oraz rozszerzyć swoją wiedzę.

Zapisz się!

Temat: Jak bezpiecznie importować z Chin?

Termin: Termin ustalany indywidualnie


Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom praktycznej wiedzy w zakresie współpracy z Chinami, specyfiki importu z tego kraju, podstaw handlu zagranicznego.

Zapisz się!

Mariola Bańdo-Szwaj - Dyrektor spółki Verico Experts Sp. z o.o., którą współtworzyła w 2002 r. Od 15 lat zajmuje przeprowadzeniem transakcji importowych z Chin, doradztwem w zakresie handlu zagranicznego. Posiada unikalną wiedzę na temat kontroli towarów, którą zdobyła pracując wcześniej w firmie kontrolnej. Prowadzi szkolenia z zakresu importu z Chin.

Zapisz się!
Jak wybrać dobrego spedytora?

Darmowe webinary o imporcie z Chin

Podręcznik Importera to przełomowy projekt w branży logistycznej. Polega on na cyklicznych, darmowych webinarach, które pozwalają importerom pozyskać cenną wiedzę na temat handlu z Dalekim Wschodem. Szkolenia prowadzone są przez ekspertów z różnych dziedzin, od transportu morskiego, przez kolejowy, aż po takie zagadnienia jak bezpieczeństwo czy relacje biznesowe.

Sprawdź!

Najbliższe szkolenia rozpoczną się w kolejnej edycji projektu, która będzie miała miejsce w roku 2019.

Sprawdź!

Lista prelegentów zostanie przedstawiona w następnej edycji projektu.

Sprawdź!